Rekolekcje dla małżeństw


Rekolekcje podstawowe dla małżeństw
(weekend podstawowy) to trzydniowe rekolekcje o charakterze warsztatów. Prowadzą je małżeństwa i kapłani, którzy swoimi świadectwami wprowadzają uczestników do pracy własnej. Polega ona na dialogu w parze małżonków wyłącznie ze sobą nawzajem. Jest to sytuacja bezpieczna dla małżeństw, gdyż żadne sprawy łączące lub dzielące małżonków nie są ujawniane w grupie. Weekend jest czasem, który małżonkowie poświęcają sobie, w czym pomaga udział bez dzieci i oderwanie się od codzienności poprzez zamieszkanie na ten czas w Ośrodku Rekolekcyjnym.

                                      Bazylika i Dom Pielgrzyma w Świętej Lipce

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek (przyjazd około godz. 17:00 - 18:00, kolacja ok. godz. 18.30), a kończą w niedzielę ok. godz. 14:30. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie (pokój z łazienką dla małżeństwa) i wyżywienie. Konieczny jest udział obojga małżonków w całości programu. Rekolekcje odbywają się w Sanktuarnum Maryjnym w Świętej Lipce (wakacje) lub w Domu Misyjnym Świętego Wojciecha Księży Werbistów w Pieniężnie (w październiku).

Szczegółowych informacji o rekolekcjach dla małżeństw udzielają Kamila i Mariusz Górscy-Kłodzińscy:

tel. 664124594
e-mail: zgloszenia.olsztyn@spotkaniamalzenskie.pl
Na ten adres można przesyłać również zgłoszenia.

2024 roku namawiamy do zapisania się na jeden z zaproponowanych poniżej terminów:

5-7 lipca 2024 w Świętej Lipce

2-4 sierpnia 2024 Świętej Lipce

18-20 października w Pieniężnie

kliknij, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy:  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Więcej terminów weekendów podstawowych w pozostałych ośrodkach Ruchu Spotkań Małżeńskich można znaleźć na stronie: https://spotkaniamalzenskie.pl/terminy/

Pieniężno park z ławką

                    ogród przy Domie Misyjnym Świętego Wojciecha w Pieniężnie