Rekolekcje dla małżeństw

Rekolekcje podstawowe dla małżeństw (weekend podstawowy) to trzydniowe rekolekcje o charakterze warsztatów. Prowadzą je małżeństwa i kapłani, którzy swoimi świadectwami wprowadzają uczestników do pracy własnej. Polega ona na dialogu w parze małżonków wyłącznie ze sobą nawzajem. Jest to sytuacja bezpieczna dla małżeństw, gdyż żadne sprawy łączące lub dzielące małżonków nie są ujawniane w grupie. Weekend jest czasem, który małżonkowie poświęcają sobie, w czym pomaga udział bez dzieci i oderwanie się od codzienności poprzez zamieszkanie na ten czas w Ośrodku Rekolekcyjnym. Rekolekcje rozpoczynają się w piątek (przyjazd około godz. 17:00 - 17:30, kolacja ok. godz. 18.30), a kończą w niedzielę ok. godz. 14:30. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie. Konieczny jest udział obojga małżonków w całości programu.

Szczegółowych informacji o rekolekcjach dla małżeństw udzielają Kamila i Mariusz Górscy-Kłodzińscy:
tel. 664124594
e-mail: zgloszenia.olsztyn@spotkaniamalzenskie.pl
Na ten adres można przesyłać również zgłoszenia na weekend podstawowy.

W 2019 roku zaplanowane są następujące terminy rekolekcji dla małżeństw prowadzonych przez Ośrodek Olsztyński Spotkań Małżeńskich:

- 22-24 marca (Święta Lipka)

- 5-7 lipca (Święta Lipka)

- 2-4 sierpnia (Święta Lipka)

- 22-24 listopada (Gietrzwałd)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZAPRASZAMY!

Więcej terminów weekendów podstawowych w pozostałych ośrodkach Ruchu Spotkań Małżeńskich można znaleźć na stronie: www.spotkaniamalzenskie.pl/pl/terminy-i-miejsca.