Rekolekcje dla małżeństw

Rekolekcje podstawowe dla małżeństw (weekend podstawowy) to trzydniowe rekolekcje o charakterze warsztatów. Prowadzą je małżeństwa i kapłani, którzy swoimi świadectwami wprowadzają uczestników do pracy własnej. Polega ona na dialogu w parze małżonków wyłącznie ze sobą nawzajem. Jest to sytuacja bezpieczna dla małżeństw, gdyż żadne sprawy łączące lub dzielące małżonków nie są ujawniane w grupie. Weekend jest czasem, który małżonkowie poświęcają sobie, w czym pomaga udział bez dzieci i oderwanie się od codzienności poprzez zamieszkanie na ten czas w Ośrodku Rekolekcyjnym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek (przyjazd około godz. 17:00 - 18:00, kolacja ok. godz. 18.30), a kończą w niedzielę ok. godz. 14:30. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe z łazienkami) i wyżywienie. Konieczny jest udział obojga małżonków w całości programu.

Szczegółowych informacji o rekolekcjach dla małżeństw udzielają Kamila i Mariusz Górscy-Kłodzińscy:

tel. 664124594
e-mail: zgloszenia.olsztyn@spotkaniamalzenskie.pl
Na ten adres można przesyłać również zgłoszenia na weekend podstawowy.

2022 roku Ośrodek Olsztyński Spotkań Małżeńskich zaprasza na rekolekcje dla małżeńśtw w  terminie:

11-13 listopada w Świętej Lipce

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY po lewej stronie ekranu

ZAPRASZAMY!

Więcej terminów weekendów podstawowych w pozostałych ośrodkach Ruchu Spotkań Małżeńskich można znaleźć na stronie: https://spotkaniamalzenskie.pl/terminy/